top of page

״כשאני לומדת להכיר את הגוף שלי אני לומדת לנכס לעצמי את כל חלקיי. את העונג שלי, את הבושה שלי, את האנרגיה המינית והעוררות שלי, את הצל שלי ואת המתנות שלי.״

קורסים וסדנאות

כשאנחנו מתחברות חזרה לגוף, אנחנו מתחילות להרגיש מי אנחנו. הסיפורים והדפוסים, הרעיונות שלנו לגבי עצמנו מתחילים לנשור. החסמים מתחילים להשתחרר. כשאנחנו מרגישות מי אנחנו- אנחנו מתחברות למהות שלנו, לעצמנו במלואנו ולעוצמה שלנו.

בסדנאות ובקורסים שלי אנחנו עובדות הרבה עם הגוף. הלימוד שקורה בגוף לוקח אותנו בקפיצות קוונטיות הרבה מעבר למה שהמיינד שלנו יכול ללמוד.

החלק הדידקטי הוא חשוב, הראש שלנו רוצה להבין מה ולמה אנחנו עושות את זה. אבל התובנות העמוקות והשינויים הגדולים קורים בגוף. ובכלל, בעיניי שם טמון הקסם הגדול.

כשאני לומדת להכיר את הגוף שלי אני לומדת לנכס לעצמי את כל חלקיי. את העונג שלי, את הבושה שלי, את האנרגיה המינית והעוררות שלי, את הצל שלי ואת המתנות שלי.

 

במרחב קבוצתי אנחנו מרגישים ומתעמתים עם דברים שאנחנו לא פוגשות במרחב הפרטי שבקליניקה. המרחב הקבוצתי מעלה דפוסים חברתיים ומשפחתיים, בושה וחשש ועוד. וזה מעולה- בדיוק על זה באנו לעבוד. החופש האמיתי הוא בלפגוש את כל מה שעולה ומתוך כך להעיז להביא את עצמי בדיוק כפי שאני. שם אנחנו לומדים לקבל את עצמנו. 

 

אני אוהבת לייצר מרחבים בהם אנחנו לומדות ומעמיקות בחוכמת הגוף שלנו. יוצרות מעגל תומך ועוטף ולומדות לבטוח ולהפתח ביחד.

בואי נדבר על זה

זה הקורס שחיכית לו. בחמישה מפגשים נעמיק ביסודות החשובים של המיניות הנית- איך הגענו לאיפה  שאנחנו? מה מנגנון החשק המיני ומה באמת משפיע עליו? מהם החסמים הנפוצים והקריטיים שתדעי עליהם בכל הנוגע למיניות שלך? למה אוננות נשית זה דבר מורכב וטאבו ואיך אפשר לחקור ולחגוג את העונג שלך עם עצמך? ולבסוף- מה קורה במפגש עם הפרטנר? למה קשה או בלתי אפשרי לגמור ביחד, ומהם הכלים הפרקטיים שיעזרו לך להעצים את העונג שלך? אני מתרגשת לענות על כל השאלות האלה ולחלוק איתך ידע משנה חיים!!

פרטים בקרוב

המעבדה האירוטית

ריטריט בוטיק לזוגות. אני ולירי מביאות את מודל השפות הארוטיות לארץ בצלילה מטורפת של יומיים. לכל אחד ואחת מאיתנו יש שפה ארוטית שונה, מבין חמש שפות. המיניות שאנחנו מגדירות כמיניות היא שפה אחת, מבין חמש! אם כך מה הפלא שיש פערים בחשק, שיעמום במיניות וצורך בגיוון? בסדנא תגלו מה השפה הארוטית שלכןם ותקבלו כלים מטורפים להמשיך לחקור את הטבע האורגזמי שלכן ושלכם

Owning It

ביחד נצא לתהליך שייקח אותנו ללב העוצמה שלנו. מהי אישה עוצמתית בשבילך? ומה המילה הזו מעוררת בך? 

החברה שלנו מפחדת מעוצמה. אצל כל אחת זה נתפס אחרת- מאיים, מעורפל, פרובוקטיבי, לא נגיש.. אז יצרנו מסע שיחבר כל אחת לעוצמה האישית שלה. לאש שלה, ללב החי והפועם בה.

כי אישה עוצמתית עבורנו היא אישה המחוברת לסך חלקיה. 

ומגיע לנו. לחגוג את החיים, להתפנק בסופ"ש יפהפה וטבע מפנק, ובעיקר- להיות עצמנו במלואנו.

מעגל מכשפּוֹת

בחברה בה אנו לומדות שהגוף והביטוי שלנו לא בטוחים עבורנו אנחנו לומדות להתנתק מעצמנו. מהנשיות שלנו. מהכוח שלנו. הקורס הזה מעוצב כך שנלמד לחזור הביתה. 
דרך חקירה של נושאים שונים שיש בהם מורכבות או טאבו בחברה שלנו, נוכל להתחיל להתבונן ולבחור אחרת. 
המסע שלנו עובר דרך- תודעה ושיח פנימי, אנרגיה, אהבה עצמית, ביטוי רגשי, כסף, מוות, עונג.

הקורס הזה הוא לכל אישה שמוכנה לחוות עוד חלקים בעצמה, וכך להתחבר לעוצמה הגולמית שלה. אם את מחפשת להשתחרר מציפיות חברתיות, להחלים מפצעי העבר או פשוט להרגיש יותר בטוחה ומועצמת בחיי היום יום שלך- הקורס הזה הוא בשבילך.

משתתפות מספרות

א' השתתפה בריטריט OWNING IT-

וואו, לא ממש יודעת מאיפה להתחיל.. היה מהמם, אתן מהממות!! כל אחת והצבע המיוחד שהביאה איתה לריטריט, אתן השראה..  צפו בי הרבה רגשות שנמנעתי מלהרגיש תקופה ארוכה ולאט לאט נפתחתי והרגשתי כאילו ונולדתי מחדש, וואו אין לי מילים לבטא את החוויה הזאת ומה שהביאה איתה לחיי.. נפתח לי מן פרח מהמם במרכז הבטן ואני מרגישה שמשם יוצא כל האור שלי לעולם אני מתהלכת מלאה בטוב עוצרת לנשימות קולניות ומענגות זוכרת בגופי את כל התהליכים וזה מרגש כי יש לי אפשרות לחזור לרגעים המיוחדים ולהרגיש.. תודה על מי שאתן בעולם שלנו. והאוכל אמאלה גם את הטעם הזה אני לא אשכח לעוד הרבה זמן.. מרגישה מבורכת ומודה שהתזמון הביא לי רגע של ריפוי בתוך הטרפת המאתגרת של חיי. תודה, תודה ממש!!

bottom of page