top of page

קורסים וסדנאות

כשאנחנו מתחברות חזרה לגוף, אנחנו מתחילות להרגיש מי אנחנו. הסיפורים והדפוסים, הרעיונות שלנו לגבי עצמנו מתחילים לנשור. החסמים מתחילים להשתחרר. כשאנחנו מרגישות מי אנחנו- אנחנו מתחברות למהות שלנו, לעצמנו במלואנו ולעוצמה שלנו.

בסדנאות ובקורסים שלי אנחנו עובדות הרבה עם הגוף. 

החלק הלימודי הוא חשוב, הראש שלנו רוצה להבין מה ולמה אנחנו עושות את זה. אבל התובנות העמוקות והשינויים הגדולים קורים בגוף. בעיניי שם טמון הקסם הגדול.

כשאת לומדת להכיר את הגוף שלך אני לומדת לחבר חזרה את כל החלקים שלך. את העונג, את הבושה, את האנרגיה המינית והעוררות, את הדברים שהכי קשה לך איתם בעצמך ואת הדברים שאת הכי אוהבת בעצמך.

 

במרחב קבוצתי את מרגישה ומתעמתת עם דברים שאת לא פוגשת במרחב הפרטי שבקליניקה. המרחב הקבוצתי מעלה דפוסים חברתיים ומשפחתיים, בושה וחשש ועוד. וזה מעולה- בדיוק על זה אנחנו רוצות לעבוד. החופש האמיתי הוא בלפגוש את כל מה שעולה ומתוך כך להעיז להביא את עצמך בדיוק כפי שאת. שם את לומדת לקבל את עצמך. 

 

אני אוהבת לייצר מרחבים בהם אנחנו לומדות ומעמיקות בחוכמת הגוף שלנו. יוצרות מעגל תומך ועוטף ולומדות לבטוח ולהפתח ביחד.

SEX QUEEN

זה הקורס שחיכית לו. קורס מקוון בו תזכי בהזדמנות להעמיק בטנטרה מינית נשית. בקורס אני משלבת בין הכלים והידע הכי חשובים לגבי המיניות שלך, לתרגולים טנטריים מעצימים ומחברים. בקורס תלמדי לנקות משקעים רגשיים ולהתחבר לעצמך, להעצים את העונג שאת חווה בשלל דרכים ושלל מקומות בגוף, לשחרר את עצמך ממגבלות והתניות ולתת ביטוי לאישה המינית האותנטית שאת.

חוזרת אליי

זה הקורס העמוק ביותר שאני מלמדת. קורס מקוון שמהווה מסע התפתחות ביחסים, רגש, עונג ועוצמה. בקורס הזה אני מלמדת לעומק על - דפוסי היקשרות, מנגנוני הגנה, ביטוי רגשי אורגזמי, עונג ורגש כמנוע לצמיחה ועוצמה. אני משלבת בין לימוד של תרגולים ופילוסופיה טנטרית, תיאוריות פסיכולוגיות וכלים פרקטיים. זה מסע אמיץ ולא פשוט, שהפירות שלו משני חיים. 

המעבדה האירוטית

ריטריט בוטיק לזוגות. אני ולירי מביאות את מודל השפות הארוטיות לארץ בצלילה מטורפת של יומיים. לכל אחד ואחת מאיתנו יש שפה ארוטית שונה, מבין חמש שפות. המיניות שאנחנו מגדירות כמיניות היא שפה אחת, מבין חמש! אם כך מה הפלא שיש פערים בחשק, שיעמום במיניות וצורך בגיוון? בסדנא תגלו מה השפה הארוטית שלכן ושלכם ותקבלו כלים מטורפים להמשיך לחקור את הטבע האורגזמי שלכן ושלכם.

Owning It

ביחד נצא לתהליך שייקח אותנו ללב העוצמה שלנו. מהי אישה עוצמתית בשבילך? ומה המילה הזו מעוררת בך? 

החברה שלנו מפחדת מעוצמה. אצל כל אחת זה נתפס אחרת- מאיים, מעורפל, פרובוקטיבי, לא נגיש.. אז יצרנו מסע שיחבר כל אחת לעוצמה האישית שלה. לאש שלה, ללב החי והפועם בה.

כי אישה עוצמתית עבורנו היא אישה המחוברת לסך חלקיה. 

ומגיע לנו. לחגוג את החיים, להתפנק בסופ"ש יפהפה וטבע מפנק, ובעיקר- להיות עצמנו במלואנו.

מעגל מכשפּוֹת

בחברה בה אנו לומדות שהגוף והביטוי שלנו לא בטוחים עבורנו אנחנו לומדות להתנתק מעצמנו. מהנשיות שלנו. מהכוח שלנו. הקורס הזה מעוצב כך שנלמד לחזור הביתה. 

זוהי קובצת התפתחות טנטרית ייחודית.
דרך חקירה של נושאים שונים שיש בהם מורכבות או טאבו בחברה שלנו, נוכל להתחיל להתבונן ולבחור אחרת. 
המסע שלנו עובר דרך- תודעה ושיח פנימי, אנרגיה, אהבה עצמית, ביטוי רגשי, כסף, מוות, עונג.

הקורס הזה הוא לכל אישה שמוכנה לחוות עוד חלקים בעצמה, וכך להתחבר לעוצמה הגולמית שלה. אם את מחפשת להשתחרר מציפיות חברתיות, להחלים מפצעי העבר או פשוט להרגיש יותר בטוחה ומועצמת בחיי היום יום שלך- הקורס הזה הוא בשבילך.

משתתפות מספרות

א' השתתפה בריטריט OWNING IT-

וואו, לא ממש יודעת מאיפה להתחיל.. היה מהמם, אתן מהממות!! כל אחת והצבע המיוחד שהביאה איתה לריטריט, אתן השראה..  צפו בי הרבה רגשות שנמנעתי מלהרגיש תקופה ארוכה ולאט לאט נפתחתי והרגשתי כאילו ונולדתי מחדש, וואו אין לי מילים לבטא את החוויה הזאת ומה שהביאה איתה לחיי.. נפתח לי מן פרח מהמם במרכז הבטן ואני מרגישה שמשם יוצא כל האור שלי לעולם אני מתהלכת מלאה בטוב עוצרת לנשימות קולניות ומענגות זוכרת בגופי את כל התהליכים וזה מרגש כי יש לי אפשרות לחזור לרגעים המיוחדים ולהרגיש.. תודה על מי שאתן בעולם שלנו. והאוכל אמאלה גם את הטעם הזה אני לא אשכח לעוד הרבה זמן.. מרגישה מבורכת ומודה שהתזמון הביא לי רגע של ריפוי בתוך הטרפת המאתגרת של חיי. תודה, תודה ממש!!

bottom of page