top of page

ליווי אישי

אני מתמחה בליווי א.נשים בתהליכי חיבור למיניות מענגת ומעצימה, היכרות עם קולות פנימיים, חיבור לגוף ולעונג, לעוצמה ולבית הפנימי.

הליווי שלי הוא בגישה פמיניסטית. גישה פמיניסטית היא כזו שרואה ומבינה את השפעות החברה הפטריארכלית על הפרט. פטריארכיה היא חברה בה יש תפקידים מגדריים נוקשים ויחסי כוח.

אין הכוונה להגיד שגברים הם רעים ונשים הן מסכנות.

בחברה בה יש תפקידים מגדריים ויחסי כוח, הביטוי האותנטי של כולנו נפגם ומצטמצם.

גברים ונשים כאחד סובליםות ממבנה החברה.

בתהליך האישי אנחנו פותחיםות את העיניים להשפעה החברתית על האישי, ובכך מביניםות שאנחנו בסדר.

לאט לאט אנו מפרידיםות בין הביטוי האותנטי שלנו לבין הכבלים של החברה ובוחריםות בחופש.

אני מלווה תהליכים אישיים הוליסטיים בהם אני משלבת מגוון פרקטיקות ושיטות. כך אנחנו רואות את ההקשרים בין הראש, הרגש והגוף. לגוף שלנו יש אינטליגנציה ושפה ייחודיים. למשל, כשיש פתולוגיות ברחם, שפיכה מעוכבת או מוקדמת, חוסר חשק מיני, קשיים הנוגעים למחזור החודשי, פטריות ודלקות- כל אלו הם אותות מהגוף.

התהליך האישי מתמקד בהקשבה וחיבור לגוף ותמיכה הוליסטית- ראו הרחבה למטה.

על פי הגישה שלי- הריפוי נמצא בתוכנו. כל מה שאנחנו עושיםות ביחד זה להיזכר.

 

טכניקות וכלים

גוף

הגוף הוא הכלי המרכזי שלנו. בעזרת תנועה, נשימה, דמיון מודרך, הקשבה לתחושות, מדיטציות, תרגולים מעולם הטנטרה, הטאואיזם והבודהיזם- אנחנו לומדות לחזור לגוף ולנכוח בו. לומדיםות להרגיש את החיים. בגוף יש עולמות פנימיים עשירים, חוכמה עתיקה והמון משאבים. שם אנחנו פוגשות את הרגש שלנו, העוצמה שלנו, המהות שלנו. בכל מפגש אנחנו נפגוש גם את הגוף שלך ונלמד כלים וטכניקות שונות לעבודה עם הגוף בהתאם לצורך שלך. זהו תהליך הדרגתי שנבנה בקצב שלך. שעשועי בית ותרגולים הם חלק בלתי נפרד ממנו.

עבודה זו היא ללא מגע. אני מנחה תרגולים שונים אך לא נוגעת בגופך.

קולות פנימיים

בכולנו יש המוני קולות פנימיים. לרוב, הדמויות הפנימיות שלנו לא חיות בהרמוניה ויש ביניהן התנגשויות. כך קורה שיש חלקים בתוכנו שאנו מכירים היטב, וחלקים אחרים שנסתרים מאיתנו או שאינם מקבלים מספיק מקום. בעזרת כלים מעולם הטרילותרפיה והוויס דיאלוג אנחנו מבחינות בין הקולות השונים ולומדות לייצר שיח פנימי בין החלקים השונים שבתוכך, ומתוך כך להכיר מי את.ה מבין הקולות. תהליך זה יוצר הרמוניה ושלום פנימיים כדרך לחיות חיים של אושר וסיפוק.

צמחי מרפא

צמחי מרפא מביאים רפואה פיזיולוגית, רגשית ואנרגטית. בהתאם לסיבת הפנייה שלך ולמידת בקשתך אתאים לך צמחי מרפא שיתמכו בתהליך שלך.

הלימודים וההכשרות שלי:

✧ הכשרת מדריכי טרילותרפיה עם רקפת שוהם וניסים אמון

✧ הכשרת מנחי קבוצות בשדה המיניות המודעת עם מיכל מעיין דון

✧ קורסי מבוא בטנטרה מסורתית עם נעמה הנגבי ולאונור גבריאלי

✧ תוכניות אונליין עם- ליילה מרטין, קים אנמי, ד"ר סעידה דז'ילה, מינק דה ווס, שאשי סולונה

✧ התמחות ביוגה ויניאסה לנשים במעגלי הפריון עם מיטל עובד

✧ הכשרה לליווי גניקוסופי- ליווי הוליסטי לנשים במעגלי החיים

✧ הכשרה בסיסית בעבודה עם PTSD ו-CPTSD במסגרת עבודתי בחלופת האשפוז "בית אלה"

✧ לימודי הרבליזם הוליסטי עם קרן פטר

✧ קורסי מבוא בתקשורת מקרבת

✧ קורס בסיס בוויס דיאלוג- עבודת דמויות

✧ הכשרת מנחי קבוצות עם שחר כספי

✧ קורס מבוא embodied counselling במכללה הבינלאומית לסקסולוגיה סומטית

✧השתלמות למטפלים של רועי שחם- ליווי מיני לגברים בשיטת ה.נ.ה

✧בוגרת המודולה הראשונה של החוויה הסומטית (SE) לטיפול סומטי בטראומה

✧ סטודנטית לעבודה סוציאלית עם התמחות באלימות במשפחה

About: Services

גניקוסופיה- בלטינית זו חוכמת האישה. גינקוסופיה הינו מקצוע חדש ועתיק שעוסק בליווי נשים. גניקוסופית אינה רופאה והמפגש הגניקוסופי לא בא להחליף את הטיפול הרפואי. מדובר בליווי משלים, בחוויה של הקשבה עמוקה לך ולגופך, ובשיתוף בידע מעצים העובר מאישה לאישה בגובה העיניים. כשגופך מאותת ומבקש הקשבה- כאבי מחזור, תסמונת קדם ווסתית, פטריות או דלקות כרוניות, צניחות ודליפות, כאבי אגן, ליווי רוחני ועיבוד נפשי וגופני של טראומות הקשורות ברחם, כאבים ביחסי מין, ניתוק וחוסר תחושה בזמן מיניות.

כשאת חווה את עצמך בתקופה של מעבר או אתגר וזקוקה לליווי או מרגישה שטקס יכול לעזור כשאת רוצה לחגוג או לציין שינוי.

למדתי גניקוסופיה בשנת 2020 ונדהמתי מהידע האבוד והמהותי ששב אליי. החוכמה הגניקוסופית היא חוכמת האישה, אשר מחברת אותנו לחוכמת הגוף הנשי והמהות הנקבית שלנו.

טרילותרפיה- השיטה פותחה על ידי ניסים אמון, בהתבסס על ההבנה כי מקור חוסר הנוחות שאנו חווים בחיינו הינו פנימי ולא חיצוני. מצוקה פנימית נובעת מהמתח בין מה שצריך לעשות (החלק ההגיוני והמנטלי) לבין מה שרוצים לעשות (החלק הרגשי) מובילים לחוסר שקט. בטרילותרפיה מחזירים את מערכת היחסים בין הראש לבין הרגש למצב מאוזן ולעבודת צוות בתהליך של גישור פנימי בין החלקים של אישיותנו. בנוסף מעירים את האני האמיתי, האני שלפני התוספות, ההטבעות וההתניות שעיצבו את הראש והרגש. כשהאני האמיתי מתעורר לפעולה אנחנו מובילים את הראש והרגש באופן נכון, בריא ומדויק.

bottom of page