Shira Ziv by Gal Or Studios-2001.jpg

קורסים וסדנאות

״כשאני לומדת להכיר את הגוף שלי אני לומדת לנכס לעצמי את כל חלקיי. את העונג שלי, את הבושה שלי, את האנרגיה המינית והעוררות שלי, את הצל שלי ואת המתנות שלי.״

כשאנחנו מתחברות חזרה לגוף, אנחנו מתחילות להרגיש מי אנחנו. הסיפורים והדפוסים, הרעיונות שלנו לגבי עצמנו מתחילים לנשור. החסמים מתחילים להשתחרר. כשאנחנו מרגישות מי אנחנו- אנחנו מתחברות למהות שלנו, לעצמנו במלואנו ולעוצמה שלנו.

בסדנאות ובקורסים שלי אנחנו עובדות הרבה עם הגוף. הלימוד שקורה בגוף לוקח אותנו בקפיצות קוונטיות הרבה מעבר למה שהמיינד שלנו יכול ללמוד.

החלק הדידקטי הוא חשוב, הראש שלנו רוצה להבין מה ולמה אנחנו עושות את זה. אבל התובנות העמוקות והשינויים הגדולים קורים בגוף. ובכלל, בעיניי שם טמון הקסם הגדול.

 

כשאני לומדת להכיר את הגוף שלי אני לומדת לנכס לעצמי את כל חלקיי. את העונג שלי, את הבושה שלי, את האנרגיה המינית והעוררות שלי, את הצל שלי ואת המתנות שלי.

 

במרחב קבוצתי אנחנו מרגישים ומתעמתים עם דברים שאנחנו לא פוגשות במרחב הפרטי שבקליניקה. המרחב הקבוצתי מעלה דפוסים חברתיים ומשפחתיים, בושה וחשש ועוד. וזה מעולה- בדיוק על זה באנו לעבוד. החופש האמיתי הוא בלפגוש את כל מה שעולה ומתוך כך להעיז להביא את עצמי בדיוק כפי שאני. שם אנחנו לומדים לקבל את עצמנו. 

 

אני אוהבת לייצר מרחבים בהם אנחנו לומדות ומעמיקות בחוכמת הגוף שלנו. יוצרות מעגל תומך ועוטף ולומדות לבטוח ולהפתח ביחד.

המקדש הזוגי

מוזמנותים לחוויה זוגית מיוחדת במינה.

סדנאת יום בה נעמיק בשלושת המרכיבים שמזינים את הישות הזוגית- אינטימיות, עונג וחיבור רגשי.

נחקור תנועה, תקשורת, נשימה ועצירות נשימה, מגע, רטט והנעת אנרגיה מינית.

אחד לצד השניה, אחד עם השניה ואחד לתוך השניה.

נלמד על נוכחות בגוף ככלי טרנספורמטיבי למיניות מעצימה ודינמיקה רגשית מיטיבה💫

Self Sexual Healing

מוזמנות לקורס ייחודי ומרגש בו נלמד כלים לריפוי המיניות והעצמת העונג.

דרך התרגול עם ביצת הג׳ייד, עיסוי יוני עצמי ושלל כלים נוספים- נלמד איך להיות המרפאות על עצמנו, איך להחזיק לעצמנו מרחב, איך להיות כוהנות לעצמנו.

ניקח את המקומות החשוכים והחבויים ונוציא אותם לאור באהבה.

נכיר את הגוף שלנו ואת המהות הנקבית שלנו לעומק וניפתח לטבע האורגזמי של הוויתנו.

Owning It

ביחד נצא לתהליך שייקח אותנו ללב העוצמה שלנו. מהי אישה עוצמתית בשבילך? ומה המילה הזו מעוררת בך? 

החברה שלנו מפחדת מעוצמה. אצל כל אחת זה נתפס אחרת- מאיים, מעורפל, פרובוקטיבי, לא נגיש.. אז יצרנו מסע שיחבר כל אחת לעוצמה האישית שלה. לאש שלה, ללב החי והפועם בה.

כי אישה עוצמתית עבורנו היא אישה המחוברת לסך חלקיה. 

ומגיע לנו. לחגוג את החיים, להתפנק בסופ"ש יפהפה וטבע מפנק, ובעיקר- להיות עצמנו במלואנו.

Self Sexploration Master

זאת הזמנה לקורס פורץ דרך-

4 מפגשים מקוונים בהם נלמד על עונג כמרחב התפתחות.

עונג זאת דרך חיים. דרך התפתחות. דרך של גילוי עצמי. של הליכה דרך חסמים ומחסומים. של השלת הישן, השלת הדברים שמצמצמים אותי וחוסמים אותי- ומתוך כך מגיחה העוצמה הטבעית הפראית שבתוכנו.

בקורס תלמדו באופן מעמיק איך להפוך למאסטרים של העונג שלכם על ידי תרגולים שונים של- עונג מדיטטיבי, עונג אקסטטי, כלים שונים של עבודה עם הגוף, הנעת אנרגיה מינית ועונג כמשאב לעוצמה🔥🔥🔥

א' השתתפה בריטריט OWNING IT-

וואו, לא ממש יודעת מאיפה להתחיל.. היה מהמם, אתן מהממות!! כל אחת והצבע המיוחד שהביאה איתה לריטריט, אתן השראה..  צפו בי הרבה רגשות שנמנעתי מלהרגיש תקופה ארוכה ולאט לאט נפתחתי והרגשתי כאילו ונולדתי מחדש, וואו אין לי מילים לבטא את החוויה הזאת ומה שהביאה איתה לחיי.. נפתח לי מן פרח מהמם במרכז הבטן ואני מרגישה שמשם יוצא כל האור שלי לעולם אני מתהלכת מלאה בטוב עוצרת לנשימות קולניות ומענגות זוכרת בגופי את כל התהליכים וזה מרגש כי יש לי אפשרות לחזור לרגעים המיוחדים ולהרגיש.. תודה על מי שאתן בעולם שלנו. והאוכל אמאלה גם את הטעם הזה אני לא אשכח לעוד הרבה זמן.. מרגישה מבורכת ומודה שהתזמון הביא לי רגע של ריפוי בתוך הטרפת המאתגרת של חיי. תודה, תודה ממש!!

משתתפות מספרות