ליווי אישי

Shira Ziv by Gal Or Studios-2452.jpg

אני מתמחה בליווי א.נשים בתהליכי חיבור למיניות מענגת ומעצימה, חיבור לווסת ולמחזוריות, חיבור לקולות פנימיים, לגוף ולעונג, לעוצמה ולבית הפנימי.

 

אני מלווה תהליכים אישיים הוליסטיים בהם אני משלבת מגוון פרקטיקות ושיטות. כך אנחנו רואות את ההקשרים בין הראש, הרגש והגוף. לגוף שלנו יש אינטליגנציה ושפה ייחודיים. למשל, כשיש פתולוגיות ברחם, שפיכה מעוכבת או מוקדמת, חוסר חשק מיני, קשיים הנוגעים למחזור החודשי, פטריות ודלקות- כל אלו הם אותות מהגוף. התהליך האישי מתמקד בהקשבה וחיבור לגוף ותמיכה הוליסטית- ראו הרחבה למטה.

על פי הגישה שלי- הריפוי נמצא בתוכנו. כל מה שאנחנו עושיםות ביחד זה להיזכר.

 

טכניקות וכלים

גוף

הגוף הוא הכלי המרכזי שלנו. בעזרת תנועה, נשימה, דמיון מודרך, מדיטציות, תרגולים מעולם הטנטרה, הטאואיזם והבודהיזם- אנחנו לומדות לחזור לגוף ולנכוח בו. לומדיםות להרגיש את החיים. בגוף יש עולמות פנימיים עשירים, חוכמה עתיקה והמון משאבים. שם אנחנו פוגשות את הרגש שלנו, העוצמה שלנו, המהות שלנו. בכל מפגש אנחנו נפגוש גם את הגוף שלך ונלמד כלים וטכניקות שונות לעבודה עם הגוף בהתאם לצורך שלך. זהו תהליך הדרגתי שנבנה בקצב שלך. שעשועי בית ותרגולים הם חלק בלתי נפרד ממנו.

עבודה זו היא ללא מגע. אני מנחה תרגולים שונים אך לא נוגעת בגופך.

קולות פנימיים

בכולנו יש המוני קולות פנימיים. לרוב, הדמויות הפנימיות שלנו לא חיות בהרמוניה ויש ביניהן התנגשויות. כך קורה שיש חלקים בתוכנו שאנו מכירים היטב, וחלקים אחרים שנסתרים מאיתנו או שאינם מקבלים מספיק מקום. בעזרת כלים מעולם הטרילותרפיה אנחנו מבחינות בין הקולות השונים ולומדות לייצר שיח פנימי בין החלקים השונים שבתוכך, ומתוך כך להכיר מי את.ה מבין הקולות. תהליך זה יוצר הרמוניה ושלום פנימיים כדרך לחיות חיים של אושר וסיפוק.

צמחי מרפא

צמחי מרפא מביאים רפואה פיזיולוגית, רגשית ואנרגטית. בהתאם לסיבת הפנייה שלך ולמידת בקשתך אתאים לך צמחי מרפא שיתמכו בתהליך שלך.

הלימודים וההכשרות שלי:

✧ הכשרת מדריכי טרילותרפיה עם רקפת שוהם וניסים אמון
✧ הכשרת מנחי קבוצות בשדה המיניות המודעת עם מיכל מעיין דון
✧ קורסי מבוא בטנטרה מסורתית עם נעמה הנגבי ולאונור גבריאלי
✧ תוכניות אונליין עם- ליילה מרטין, קים אנמי, ד"ר סעידה דז'ילה, מינק דה ווס, שאשי סולונה
✧ התמחות ביוגה ויניאסה לנשים במעגלי הפריון עם מיטל עובד
✧ הכשרה לליווי גניקוסופי- ליווי הוליסטי לנשים במעגלי החיים
✧ הכשרה בסיסית בעבודה עם PTSD ו-CPTSD במסגרת עבודתי בחלופת האשפוז "בית אלה"
✧ קורס העמקה בהרבליזם הוליסטי
✧ סמינרים של בית הספר הבינלאומי Level 1 &2 - Ista
✧ קורס מבוא בתקשורת מקרבת
✧ קורס בסיס בוויס דיאלוג- עבודת דמויות
✧ הכשרת מנחי קבוצות עם שחר כספי
✧ קורס מבוא embodied counselling במכללה הבינלאומית לסקסולוגיה סומטית
✧השתלמות למטפלים של רועי שחם- ליווי מיני לגברים בשיטת ה.נ.ה
✧ סטודנטית לעבודה סוציאלית

 

גניקוסופיה - בלטינית זו חוכמת האישה. גינקוסופיה הינו מקצוע חדש ועתיק שעוסק בליווי נשים. גניקוסופית אינה רופאה והמפגש הגניקוסופי לא בא להחליף את הטיפול הרפואי. מדובר בליווי משלים, בחוויה של הקשבה עמוקה לך ולגופך, ובשיתוף בידע מעצים העובר מאישה לאישה בגובה העיניים. כשגופך מאותת ומבקש הקשבה- כאבי מחזור, תסמונת קדם ווסתית, פטריות או דלקות כרוניות, צניחות ודליפות, כאבי אגן, ליווי רוחני ועיבוד נפשי וגופני של טראומות הקשורות ברחם, כאבים ביחסי מין, ניתוק וחוסר תחושה בזמן מיניות.

כשאת חווה את עצמך בתקופה של מעבר או אתגר וזקוקה לליווי או מרגישה שטקס יכול לעזור כשאת רוצה לחגוג או לציין שינוי.

למדתי גניקוסופיה בשנת 2020 ונדהמתי מהידע האבוד והמהותי ששב אליי. החוכמה הגניקוסופית היא חוכמת האישה, אשר מחברת אותנו לחוכמת הגוף הנשי והמהות הנקבית שלנו.

טרילותרפיה- השיטה פותחה על ידי ניסים אמון, בהתבסס על ההבנה כי מקור חוסר הנוחות שאנו חווים בחיינו הינו פנימי ולא חיצוני. מצוקה פנימית נובעת מהמתח בין מה שצריך לעשות )החלק ההגיוני והמנטלי( לבין מה שרוצים לעשות )החלק הרגשי( מובילים לחוסר שקט. בטרילותרפיה מחזירים את מערכת היחסים בין הראש לבין הרגש למצב מאוזן ולעבודת צוות בתהליך של גישור פנימי בין החלקים של אישיותנו. בנוסף מעירים את האני האמיתי, האני שלפני התוספות, ההטבעות וההתניות שעיצבו את הראש והרגש. כשהאני האמיתי מתעורר לפעולה אנחנו מובילים את הראש והרגש באופן נכון, בריא ומדויק.